Home » HomeSlider » Αποτελέσματα σχολής προπονητών

Αποτελέσματα σχολής προπονητών

Δύο μήνες μετά την επιτυχημένη ολοκλήρωση της σχολής προπονητών Γ’ Κατηγορίας, η Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας σε συνεργασία με την Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τα αποτελέσματα.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η σχολή προπονητών ποδηλασίας είναι η μόνη αναγνωρισμένη από την Γ.Γ.Α και Ε.Ο.Π.. Οι επιτυχόντες θα λάβουν άδεια ασκήσεως επαγγέλματος προπονητή ποδηλασίας Γ’ κατηγορίας από τη Γενική Γραμματεία.

Μετά την επιτυχή παρακολούθηση των μαθημάτων και την ολοκλήρωση των πρακτικών και γραπτών εξετάσεων, προέκυψαν τα εξής αποτελέσματα:

Επιτυχόντες Σχολής Προπονητών

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
2. ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΑΝΕΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7. ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9. ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
10. ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11. ΒΟΡΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14. ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
15. ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16. ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17. ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18. ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19. ΖΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21. ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΜΑΝΩΛΗΣ
25. ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
26. ΚΑΡΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
27. ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28. ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
29. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30. ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31. ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
32. ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
33. ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
34. ΛΑΪΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
35. ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
36. ΛΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
38. ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
39. ΜΗΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
40. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ
41. ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
42. ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
44. ΜΠΡΕΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
45. ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
46. ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
47. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
48. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
49. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
50. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
51. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52. ΠΑΤΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
53. ΠΑΤΤΕΣ-ΤΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54. ΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
55. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
56. ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
57. ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
58. ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
59. ΣΗΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
60. ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
61. ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
62. ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΑΝΝΑ
63. ΣΥΜΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ
64. ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
65. ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΤΑΜΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ
66. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
67. ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
68. ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΙΟΥΛΙΑ
69. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
70. ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
71. ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
72. ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
73. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
74. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΕΛΕΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
75. ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Η Ομοσπονδία συγχαίρει όλους όσους έλαβαν μέρος στην σχολή, καθώς και την διευθύντρια της, Μαργαρίτα Λυμπεράκου.

 

Αναλυτικά οι πίνακες των αποτελεσμάτων όπως αναρτήθηκαν στην ΓΓΑ

Tags

Similar posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *