Ορεινή Ποδηλασία

28 Ιανουαρίου

HELLENIC XCC Series #1

Νέα Φιλαδέφεια
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες (19+), Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters (30+)
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

5 Φεβρουαρίου

MTB Gerakas vol.1 (XCC)

Αττική, Γέρακας
Άνδρες – Γυναίκες (19+), Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters (30+)
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

5 Φεβρουαρίου

MTB Gerakas vol.1 juniors (XCR – XCC)

Αττική, Γέρακας
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΣΥΦΑ ΓΕΡΑΚΑ
admin@bncycling.com

ΑΝΑΒΟΛΗ XCC ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

12 Φεβρουαρίου

MTB Διασυλλογικός (XCC)

Λάρισα
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
pgslarissas@gmail.com

12 Φεβρουαρίου

Πευκάκια 2023 (XCΟ/XCC)

Ρέθυμνο (Προφήτης Ηλίας)
Άνδρες – Γυναίκες (19+), Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Αγόρια – Κορίτσια, Μίνι Μικρά Αγόρια – Κορίτσια
ΠΑΣ ΑΤΛΑΣ
odiki12345@gmail.com

18 Φεβρουαρίου

3o ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΤΒ “ΕΛΑΦΟΣ” (XCO/XCC)

Ρόδος (Πεταλούδες)
Άνδρες – Γυναίκες (19+), Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ
ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ
elafoscyclingteam@yahoo.gr

19 Φεβρουαρίου

ATHLOS MTB RACE #1 (XCO)

Κέρη Ηρακλείου Κρήτης
Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ
ΑΣΥΠΑΑ ΑΘΛΟΣ
spscrete@hotmail.com

23 Φεβρουαρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #1

Σαλαμίνα
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23,Έφηβοι – Νεάνιδες
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

24 Φεβρουαρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #2

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23,Έφηβοι – Νεάνιδες
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

25 Φεβρουαρίου

ΚΩΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ #1 (XCE)

Ν.Κως
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ 
ΚΩΑΚΟΣ ΟΠ
psilos05@gmail.com

25 Φεβρουαρίου

MTB ΒΑΘΥ CHALLENGE #1 (XCC)

Άγιος Νικόλαος Κρήτης
Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ 
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
poagnikolaou@gmail.com

26 Φεβρουαρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #3

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23,Έφηβοι – Νεάνιδες
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

 

26 Φεβρουαρίου

30 years PODILATIS MOUNTAIN BIKE FESTIVAL (XCO)

Κιλκίς
Άνδρες, Έφηβοι, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ , Super Mini Α-Κ
ΑΣ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
info@podilatis.gr

 

26 Φεβρουαρίου

ΚΩΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ #2 (XCC)

Ν.Κως
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ 
ΚΩΑΚΟΣ ΟΠ
psilos05@gmail.com

26 Φεβρουαρίου

MTB Cup ΘΡΙΑΣΙΟΥ (XCC)

Ελευσίνα
Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ 
ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
kronos@sptableware.gr

27 Φεβρουαρίου

ΚΩΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ #3 (XCC)

Ν.Κως
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ 
ΚΩΑΚΟΣ ΟΠ
psilos05@gmail.com

27 Φεβρουαρίου

8o MTB St.GEORGE KIAFAS (XCO)

Μάνδρα Αττικής
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες – Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
kronos@sptableware.gr

27 Φεβρουαρίου

8o MTB St.GEORGE KIAFAS JUNIORS (XCC)

Μάνδρα Αττικής
Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ 
ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
kronos@sptableware.gr

1 Μαρτίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #4

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

2 Μαρτίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #5

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

4-5 Μαρτίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #6

Σαλαμίνα
UCI Hors Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite, Άνδ. – Γυν. U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

4 Μαρτίου

SUPER CUP #1 XCE

Σαλαμίνα
Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ 
ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
kronos@sptableware.gr

5 Μαρτίου

SUPER CUP #2 XCC

Σαλαμίνα
Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ 
ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
kronos@sptableware.gr

9 Μαρτίου

GREEK MTB SERIES – SPARTA MTB RACE #1

Καρυές Λακωνίας
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

11-12 Μαρτίου

GREEK MTB SERIES – SPARTA MTB RACE #2

Καρυές Λακωνίας
UCI Hors Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite, Άνδ. – Γυν. U23, Έφηβοι – Νεάνιδες
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

11 Μαρτίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣΜΑΘ (XCC)

Θεσσαλονίκη, Πανόραμα
Παμπαίδες – Παγκορασίδες – Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ
ΕΠΣΜΑΘ
epsmath@otenet.gr

11 Μαρτίου

MTB GERAKAS Vol.2 (XCE)

Αττική, Γέρακας
Άνδρες – Γυναίκες 17+, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Mini A-K
ΣΥΦΑ ΓΕΡΑΚΑ
admin@bncycling.com

12 Μαρτίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣΜΑΘ (XCO)

Θεσσαλονίκη, Φίλυρο
Άνδρες – Γυναίκες Elite, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΕΠΣΜΑΘ
epsmath@otenet.gr

12 Μαρτίου

MTB GERAKAS Vol.2 (XCC)

Αττική, Γέρακας
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

12 Μαρτίου

MTB GERAKAS Vol.2 JUNIORS (XCC)

Αττική, Γέρακας
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΣΥΦΑ ΓΕΡΑΚΑ
admin@bncycling.com

12 Μαρτίου

ΚΑΡΥΕΣ ΜΤΒ (XCC)

Καρυές Λακωνίας
Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

spartiatikos@gmail.com

18 Μαρτίου

HELLENIC XCC SERIES #2

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

19 Μαρτίου

HELLENIC MTB CUP #2 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Θ/Α
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

1 Απριλίου

KYTHIRA Bike Challenge #1 Marathon (XCM)

Κύθηρα
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Άνδρες – Γυναίκες Masters
A.O.ΘΗΣΕΑΣ
thiseasclub@gmail.com

8-9 Απριλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΑΒΑΣΗΣ

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

8-9 Απριλίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ XCO

Τρίκαλα
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι ΜΙκρά Α-Κ 
Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ/ΤΕΚΕ
podilasiatrikalon@yahoo.gr

9 Απριλίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ XCO

Αττική
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι ΜΙκρά Α-Κ 
Τ.Ε.Π.ΑΤΤΙΚΗΣ
tepod.attikis@gmail.com

21 Απριλίου

MOLYVOS MTB URBAN RACE #1

Μόλυβος, Λέσβος
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

23 Απριλίου

MOLYVOS MTB URBAN RACE #2

Μόλυβος, Λέσβος
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

29 Απριλίου

HELLENIC XCE SERIES #1 (Eliminator)

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23/U17, Άνδρες – Γυν. Masters,  Παίδες – Κορασίδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

30 Απριλίου

HELLENIC MTB CUP #3 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Θ/Α
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

7 Μαίου

MTB PETROUPOLI Vol.1 (XCC)

Αττική, Πετρούπολη
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

28 Μαίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ (XCM)

Αργιθέα Καρδίτσας
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

10-11 Ιουνίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ENDURO (END)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες 17+, Άνδρες – Γυναίκες Masters
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

1 Ιουλίου

HELLENIC XCE SERIES #2 (Eliminator)

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες 17+, Άνδρες – Γυναίκες Masters, Παίδες – Κορασίδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

2 Ιουλίου

HELLENIC MTB CUP #4 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Θ/Α
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

14 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SHORT-TRACK (XCC)

Θ/Α
NC Class, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

15 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CROSS-COUNTRY XCΟ

Θ/Α
NC Class, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

16 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELIMINATOR (XCE)

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες 17+, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

20 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ TEAM RELAY (XCR)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23/Juniors 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

21 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SHORT-TRACK (XCC)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

22 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CROSS-COUNTRY Ebikes (E-MTB)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

23 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CROSS-COUNTRY (XCO)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

23 Ιουλίου

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CROSS-COUNTRY (XCO)

Θ/Α
NC Class, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

9 Σεπτεμβρίου

HELLENIC XCC SERIES #3

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

10 Σεπτεμβρίου

HELLENIC MTB CUP #5 (ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Θ/Α
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr

1 Οκτωβρίου

MTB ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ (XCC)

Λάρισα
Ανδ-Γυν Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
pgslarissas@gmail.com

1 Οκτωβρίου

MTB PETROUPOLI Vol.2 (XCC)

Αττική, Πετρούπολη
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

12 Οκτωβρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #7

Σαλαμίνα
UCI Class 2, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

14 Οκτωβρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #8

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

15 Οκτωβρίου

GREEK MTB SERIES – SALAMINA EPIC RACE #9

Σαλαμίνα
UCI Class 1, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες 
ALTER Bike Tours
info@alterbiketours.gr

15 Οκτωβρίου

MTB ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ (XCC)

Λάρισα
Ανδ-Γυν Masters, Παίδες – Κορασίδες, Παμπαίδες – Παγκορασίδες, Μίνι Μεγάλα Α-Κ, Μίνι Μικρά Α-Κ, Super Μίνι Α-Κ
ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
pgslarissas@gmail.com

29 Οκτωβρίου

KYTHIRA Bike Challenge #2 (XCP)

Κύθηρα
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
A.O.ΘΗΣΕΑΣ
thiseasclub@gmail.com

18 Νοεμβρίου

MTB GERAKAS Vol.3 (XCΕ)

Αττική, Γέρακας
Άνδρες – Γυναίκες 17+, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

19 Νοεμβρίου

MTB GERAKAS Vol.3 (XCC)

Αττική, Γέρακας
Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters
ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
pdsodysseas@hotmail.gr

26 Νοεμβρίου

HELLENIC XCC SERIES #4

Θ/Α
UCI Class 3, Άνδρες – Γυναίκες Elite/U23, Έφηβοι – Νεάνιδες, Παίδες – Κορασίδες, Άνδρες – Γυναίκες Masters 
Ε.Ο.Ποδηλασίας
eopbike@otenet.gr